O NAS

IMG_5130

IMG_1419

 

Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, ze mieszkańcy Augustowa będą mogli uczestniczyć w DARMOWYCH KURSACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO, dzięki środkom uzyskanym z KFS (KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO). Kursy będą prowadzone przez Real-Deal Szkołę Językową. Kadra nauczycieli składa się z wysoko wykwalifikowanych lektorów oraz Native Speakera z USA. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

 

więcej informacji kliknij

 

Celem REAL-DEAL English School jest nauka aktywnego, swobodnego i poprawnego porozumiewania się w języku obcym. W naszej pracy łączymy nowoczesne metody nauczania z najskuteczniejszymi i najciekawszymi elementami metod tradycyjnych. Ważne jest dla nas zarówno profesjonalne prowadzenie zajęć jak i miła, sprzyjająca atmosfera na zajęciach. Nasze kursy to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy pragną przełamać barierę strachu i zacząć mówić płynnie i z pewnością siebie w języku obcym.

   Uczniowie, niezależnie od poziomu zaawansowania, mobilizowani są nieustannie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, czego efektem jest szybkie przełamywanie bariery językowej i swoboda w posługiwaniu się językiem obcym, nawet przy ograniczonej jego znajomości. W praktyce oznacza to, że już po roku nauki nasi uczniowie nie mają kłopotów w porozumiewaniu się na dowolne tematy z życia codziennego, a w trakcie dalszej nauki osiągają pełną komunikatywność.

   Kładziemy również nacisk na wymowę w języku obcym, uczymy transkrypcji fonetycznej, dzięki temu nawet osoby nie mające predyspozycji czy „słuchu” mogą nauczyć się poprawnie i ładnie mówić. W naszej szkole na wymowę zwraca się już uwagę od poziomu podstawowego czyli od samego początku.
Nauczamy żywego języka – z uwzględnieniem idiomów i różnych rejestrów językowych.