Kursy dla dzieci

Nauka języków poprzez zabawę!

Nauczymy Twoje dziecko rozumieć i mówić w języku obcym poprzez zabawę i odpowiednio do wieku dobrane ćwiczenia językowe. Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia w języku nauczanym, co zwiększa ich efektywność w porównaniu do tradycyjnych zajęć językowych.

Kursy językowe w szkole – małe grupy i indywidualnie

Angielski dla dzieci gwarantuje fantastyczne efekty i wspaniała zabawa z sympatycznymi lektorkami. Maluchy mówią i bawią się w języku obcym już od pierwszych zajęć.

Najmłodsi, którzy uczęszczają na nasze zajęcia w krótkim okresie czasu potrafią płynnie posługiwać się językiem na swoim poziomie, ciągle go podnosząc. Nie mają problemu ze zrozumieniem języka mówionego i pisanego, dzięki naturalnemu „zanurzeniu się” w język obcy. Nasi podopieczni poznają język całościowo, zajęcia imitują środowisko anglojęzyczne, co znacznie przyspiesza przyswajanie wiedzy i umiejętność formułowania pełnych zdań.

Nauczamy umiejętności mówienia, aktywnego słuchania i myślenia w języku obcym. Dzięki naszym zajęciom dzieci zdecydowanie wyróżniają się kompetencjami w zakresie angielskiego w przedszkolu i szkole.

Korepetycje językowe dla dzieci

Nasi wspaniali nauczyciele prowadzą także indywidualne korepetycje. Nasze podejście do nauczania zachęca i otwiera dzieci na wiedzę szkolną, dzięki czemu nasi podopieczni w krótkim czasie nadrabiają zaległości, a także zaczynają się pozytywnie wyróżniać na tle swojej klasy. Daj niepowtarzalną szansę swojemu dziecku i zainwestuj w jego przyszłość!

Bezpłatne konsultacje metodyczne.

Zapraszamy rodziców do kontaktu ze szkołą i umówienia się na spotkanie z naszym metodykiem, na którym bezpośrednio będzie można omówić wszystkie kwestie związane z kursem lub korepetycjami.

 

A CHILD WITHOUT ENGLISH IS LIKE A BIRD WITHOUT WINGS.

 DZIECKO BEZ ANGIELSKIEGO JEST JAK PTAK BEZ SKRZYDEŁ .